İNTERNET ŞUBESİ
MENÜ
KREDİ HESAPLAMA ARACI

ABank Bonus

Seveni, kullananı, bedavası en bol!

Bonus Card; Türkiye'de ve yurt dışında VISA/MasterCard amblemi bulunan milyonlarca işyerinde size alışveriş kolaylığı yaşatan, harcadıkça bonus kazandıran, kazandığınız bonuslarınızla bedava alışveriş yapabileceğiniz Türkiye'nin ilk çipli kredi kartıdır.

Harcadıkça bonus kazandırır.

Üye işyerlerinden alışveriş yaptıkça bonus kazanırsınız.
Bonuslarınızı ister kazandığınız anda harcayabilir, isterseniz biriktirerek sonraki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Taksit yapar.

Bonus üye işyerleri ve program ortaklarında taksitle alışveriş yapabilirsiniz. Taksitli alışverişlerinizde ödeme kolaylığı yaşarken bonus kazanmaya devam edersiniz.

Size özel kampanyalar sunar.

Program ortaklarımızda yapacağınız harcamalarda ekstra bonus kazanır, sizi şaşırtacak özel promosyonlardan yararlanabilirsiniz.

Nakit avans kullanabilirsiniz.

Nakit sıkıntınız olduğu her an ABank Bonus yanınızda. Yurt içinde tüm banka ATM'lerinden kolayca nakit avans çekebilirsiniz.

Banka kartı olarak kullanılabilir.

ABank Bonus Card'ınızı bir banka kartı olarak kullanabilirsiniz. ABank ATM'lerinden ABank Bonus Card'ınıza bağlı vadesiz hesabınıza da ulaşabilirsiniz.*

*ABank Bonus Card'ınıza bağlı vadesiz hesabınıza yalnızca ABank ATM'lerinden ulaşabilirsiniz. Diğer banka ATM'lerinde kredi kartınızla yapacağınız para çekme işlemleri nakit avans olarak değerlendirilir.

ABank Kredi Kartlarınızla fatura ödemek çok kolay!

ABank Kredi Kartlarınızla şubelerimizden faturalarınızı ödeyebilir, faturalarınıza otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemleri ücretsiz gerçekleştirirsiniz!

Size en yakın ABank Şubesi için tıklayın.

Ürün veya hizmet arayabilirsiniz. Kapat