İNTERNET ŞUBESİ
MENÜ

The Commercial Bank

KREDİ HESAPLAMA ARACI

The Commercial Bank

1975 yılında kurulan The Commercial Bank (P.S.Q.C.), bugün Katar’ın hızla büyüyen ve çeşitlenen ekonomisinin en önde gelen finansal kuruluşlarından biridir.

Katar’ın ilk özel bankası olan The Commercial Bank (P.S.Q.C.); güçlü sermaye tabanı ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla Körfez bölgelerinde önemli bir rol oynayarak başarılı bir büyüme stratejisi göstermektedir. Yerel girişimciler ile uluslararası şirketleri destekleyerek ülke ekonomisinde iyi bir konumda bulunmaktadır.

Uluslararası stratejisi doğrultusunda Umman’daki National Bank of Oman’da %34,9 ve Birleşik Arap Emirliği’ndeki United Arab Bank’ta %40 ortaklık payına sahiptir. Bu stratejik ortaklıklar sayesinde The Commercial Bank (P.S.Q.C.), kurumsal bankacılık ve sermaye piyasaları için sınır ötesi işlemler, ticari destek, özel bankacılık ve sendikasyon kredileri konusunda Türkiye ve bölge genelinde entegre hizmetler sunma olanağına sahiptir.

Aralık 2016’dan itibaren ABank’ın %100 hissedarı olan The Commercial Bank (P.S.Q.C.); Türkiye’yi orta ve uzun vadede çok önemli bir yatırım merkezi olarak görerek, Katar ve Türkiye’deki müşterilerine, kusursuz bir bankacılık deneyimi sunmayı hedeflemektedir.

Ürün veya hizmet arayabilirsiniz. Kapat